Женски навивачки кожени кожни чизми чизми за потпетици
  • Ново

Женски навивачки кожени кожни чизми чизми за потпетици

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристиките на Butipy Bootley Bootle By Brinley Co е конструирано со квалитетни кожни кожни нагоре, кои истакнуваат преклопувачки дизајн што се преклопуваат што се искачува на глуждовите. Патентите за потпетици и бујните наредени потпетици додаваат стилски детали на изгледот. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.