Време и време женски патент до качулка
  • Ново

Време и време женски патент до качулка

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте пријатно на време и zip-up-upиди за жени, совршено парче за положување за вашиот обичен ансамбл. Одликувајќи се со дизајн со долг ракав со аспиратор за влечење и странични џебови за да се одржат најважните работи, оваа худи е одличен слој на сеопфатна за вашата гардероба од теретани денови до лежење дома до застој за забавни активности. Исклучиво на. Материјал : тело : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс; Поставена аспиратор : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска; Обврски манжетни и полите. Zенски патент на качулка од време и Тру.