Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus на Jeanging Jean, 2-пакет
  • Ново

Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus на Jeanging Jean, 2-пакет

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Terra и Sky влечењето на Jegging има високо издигнување на половината и е направена од тексас на истегнување. Jegging има двојно копче за половината и внатрешна еластична. Jegging има два џебови. Ова е 2 пакет. Повлечете го Jegging Pant. Висок пораст на половината. Истегнете тексас. Двојно копче за половината. Две џебови. Материјал : 78,00% памук, 21,00% полиестер, 1,00% спандекс. 28 инчен инсем. Две пакувања.