Облека за удобност, женски без ракав, без ракав кардиган, со страничен отвор
  • Ново

Облека за удобност, женски без ракав, без ракав кардиган, со страничен отвор

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слој со за време на потоплите месеци. Стилски и трендовски, ова лабаво вклопено проточно парче со страничен отвор ќе ласкаат секоја фигура и е лесно да се облекуваат или долу за секоја пригода. Стил со капа или накит за сонуван боемски изглед., R013332 направен во САД направен во САД 24/7 удобност облека за жени без ракави без ракави, без ракав.