Womenенски џемпер на екипажот за слободно склопување со кратки ракави, лесни, големини XS-XXL
  • Ново

Womenенски џемпер на екипажот за слободно склопување со кратки ракави, лесни, големини XS-XXL

DEN 367.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетот за кратки ракави на бесплатниот склоп има безвременски пристап за да се подготви за денот. Инстант класика, овој џемпер ве опкружува со меко, пријатно чувство и само-десно вклопување. Од фармерки до здолништа, ова е стилот што може да ги достигне сите со стилска самодоверба. Сè треба да биде лесно. Само на. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Тежина : лесна. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите; Супер-меко чувство; Достапно во цврсти и ленти стилови. Екипаж џемпер со кратки ракави за жени од слободно собрание. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Тежина : лесна. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите; Супер-меко чувство; Достапно во цврсти и ленти стилови. Екипаж џемпер со кратки ракави за жени од слободно собрание. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Тежина : лесна. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите; Супер-меко чувство; Достапно во цврсти и ленти стилови. Екипаж џемпер со кратки ракави за жени од слободно собрание. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Тежина : лесна. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите; Супер-меко чувство; Достапно во цврсти и ленти стилови. Екипаж џемпер со кратки ракави за жени од слободно собрание.