Jordордаче гроздобер женски Шер Висок пораст Јак Фронт Мама Фармерки
  • Ново

Jordордаче гроздобер женски Шер Висок пораст Јак Фронт Мама Фармерки

DEN 351.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како мама фармерките станаа кул (повторно)? Jordorache Vintage го презема овој удар од 90 -тите години напред во опуштено вклопување со допир на истегнување и стилски, залепен детал за јарем за совршен ретро изглед. Моделот е 5’10 ”и носи големина 28. Прибл. In Seam : 27,5 ”; Приближно. Подигање : 11,25 ”. Опуштено вклопување; висок пораст; Заштитена нога. Затворање на копчињата со поштенски мува. Јамки на ременот; лепенка со иконично лого на коњи на грб. Вистински предни и задни џебови. Јарем пред; манжетни полите. Повеќе за loveубов : Уживајте во ласкаво високо вклопување во тексас на истегнување што ја одржува својата форма од ден на ноќ. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Jordордаче гроздобер женски Шер Висок пораст на јарем пред мајки фармерки.