Единствени поволни цени за женски лажички, чиста долга ракави, цветна чипка мини скејтер фустан
  • Ново

Единствени поволни цени за женски лажички, чиста долга ракави, цветна чипка мини скејтер фустан

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Womenенски лажички вратот чиста долга ракави цветни чипка мини скејтер фустан : Опис : Исечете ја во скејтер силуета со целосна цветна чипка, овој фустан е исто толку сладок колку што може. Нејзините чисти долги ракави, замавливо здолниште и вратот на лажицата ја потенцираат нејзината привлечна и симпатична привлечност и докажете дека е прилично доволно за роденденските забави, бранч и сè што е помеѓу. Моделот носи во големина S (висина : 5'8 ", Градите : 34 1/2 инчи, половината : 26 инчи, колк : 37 инчи) Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. (Во инчи) Меѓународна големина градите гарнир на половината хип-рит - Ширина на рамото XS 33 - 25 35 1/2 - 14 3/4 S 35 - 27 37 1/2 - 15 1/4 m - 37 - 29 39 1/2 - 15 3/4 L 40 - 32 42 1/2 - 16 3 /8 XL 43 - 35 45 1/2 17 Мерење (во инчи) Меѓународна големина должина XS - 32 1/4 S - 33 1/2 m - 34 5/8 L 36 XL 37 5/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Полу чисти ракави, фустан од скијач на чипка. Целосно наредена, мини должина. Овој фустан е совршен за Божиќ, коктел забава, вечерни настани, секојдневен живот, формални или неформални настани, шопинг, работа, датира и многу други прилики. Машинско миење ладно во торба за перење.