Parisенски Women'sенски y Backline Highline Moon градник
  • Ново

Parisенски Women'sенски y Backline Highline Moon градник

DEN 1279.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој BCBG Parisенски y- задниот градник на месечината е поддржувачки, секси и забавен. Деталите за стилот на блокирање на бојата се многу ласкави. Дизајнирано и направено во нашата омилена ткаенина со меѓусебно блокирање со масна рачна рака и одлично истегнување. Findе се најдете како да го носите овој градник на јога, на долг рок, или под кој било од вашите омилени врвови. Бидете сигурни да го спарите овој градник назад кон Highline Colorblock Locking и покажете ги вашите средства за качулка. Машина за перење. Модел на блокирање на бои. Исекот на грбот на клучот.