Без граници на јуниорите ги тужеа лежалките за вкрстени глуждови, 2-пакувања
  • Ново

Без граници на јуниорите ги тужеа лежалките за вкрстени глуждови, 2-пакувања

DEN 559.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер-мека тужена завршница, ласкава вклопување во која има кросовер лента за половината, удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници. Сезона, во ажурирана должина на глуждот, овие хеланки за влечење се одличен почеток на вашите лесни облеки. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; ласкав кросовер лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, тужена завршница; Должина на глуждот; Вклучува цврсти и печатени стилови. Тужени хеланки 2-пакувања за јуниори од без граници.