Женска чанта за време и Tru Crossbody
  • Ново

Женска чанта за време и Tru Crossbody

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние сме над Месечината за овој стил над рамо! Копчињата за време на времето на времето и Тру, најлонските крстови, е лесна, стилска и совршена за одржување на вашите најважни работи. Дефинитивно ги проверува сите кутии. Димензии : 12 "W x 11" H x 5,75 "D. Ширина се мери преку дното на чантата . Годното затворање на патент. Две прегради за преден патент, две странични прегради и џеб за лизгање на задниот дел. Надворешен ентериер со џеб од патент. 100% најлон со винил трим. Избришете чиста. Увезени. Kandенска чанта со крстосници од Брук од време и Тру.