Bodyенски бонбони Pinенски розов зебра луксузен плишана облека и сет за лизгање
  • Ново

Bodyенски бонбони Pinенски розов зебра луксузен плишана облека и сет за лизгање

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бонбоните на телото ги имаат сите ваши мрзливи потреби покриени со оваа удобна облека за лов. Направено со супер меко микро руно, оваа луксузна женска кадифен облека се чувствува одлично против кожата и е совршена за да ве одржува тости на тие студени ноќи. Подарете се со оваа кадифен наметка и вкусете ја мекоста и пријатноста што ви ја обезбедува. Ултра мек 100% полиестер. Доаѓа со лента за половината за да можете да се прилагодите за совршено вклопување. Папучи за појавување. Големи странични џебови.