Тајни богатства женски и женски плус мрзливи расположенија за пижами џогери
  • Ново

Тајни богатства женски и женски плус мрзливи расположенија за пижами џогери

DEN 575.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тековно расположение : мрзливи. За тие денови што се малку поодредени, се лизгаат во мрзливиот пижама за печатење во тајни богатства, кои прават совршени панталони за да се чувствуваат удобно со пријатно опуштено вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. среден пораст. Опремени. Повлечете стајлинг. Печатење на сите; манжетни глуждови. 60% памук/40% полиестер; Поставена : 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Графички печати пижами џогери за жени и плус големина жени од тајни богатства.