Асиметричен кариран палто со јака од женски шал
  • Ново

Асиметричен кариран палто со јака од женски шал

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јаката на шал -лапел и дизајнот на завиткување со појас помагаат да се создаде софистицирано безвременски кариран палто за оваа кул и ладна сезона. Исечете од мека ткаенина со карирана шема за елегантен изглед, овој зимски палто во стилот на завиткување убаво со низа врвови и дното или фустан за обичен стилски изглед. Две странични џебови, манжетни за тревога и наредени обезбедуваат целодневно удобно носење. Додадете шик и елегантно чувство на вашиот зимски изглед со овој безвременски обвивка за обвивка. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите Ширина на рамото должина на ракави 35 3/8 14 7/8 23 1/4s 37 3/8 15 3/8 23 5/8m - 39 3/8 15 7/8 - - 24 L 42 1/2 16 1/2 24 3/8xl 45 5/8 17 1/4 24 3/4 Асиметричен кариран палто со јака од женски шал, 100% полиестер. Карирана. Целосно наредени. Отстранлив појас. Свртете ја јаката. Прилики : обична, работа, канцеларија, дневно, итн. Препорачуваат суво чистење, ниско железо. Моделот носи во големина XS (висина : 5'9 ", градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35,8 инчи, рамо : 15,35 инчи, тежина : 122 фунти).