Колекција на ournourneини жени Брин Кроко Вегански кожа зашилени станови на пети
  • Ново

Колекција на ournourneини жени Брин Кроко Вегански кожа зашилени станови на пети

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата „Брин пета од ourурна“ ќе ве задржи на модните трендови со нивната форма на пети и мила блок-потпетица. Луксузната веганска кожа, крок -шема, закопчана лента за глуждот и стилот на Мери Janeејн ги прават толку стилски сите очи ќе бидат на вас кога трендовите ќе се променат. Исто толку важен како и стилот, ние исто така ги направивме со постепено стапало што ќе ги задржи нозете задоволни со тоа колку ќе се чувствуваат удобно. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 1 1/2-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 1 1/2-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Секојдневен. Облечи.