Уникатни поволни цени за печатена чипка на женски отпечаток на еластична половината на плажа од еластична половината
  • Ново

Уникатни поволни цени за печатена чипка на женски отпечаток на еластична половината на плажа од еластична

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие цветни шорцеви се направени од ткаени ткаенини. Тој е дизајниран со широк и спортски еластизиран лента за половината за да обезбеди удобно вклопување. Носете ги вашите со монохроматски одвои и сандали. Различни трендовски печатење и чипка на чипка се совршени за лето. Додадете целосно симпатична и уникатна вибрација на вашиот изглед со овие цветни мини шорцеви. Обични летни шорцеви на плажа, погодни за секојдневно облекување, за плажа, за жени и млади. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Повод : Обичен стил за заминување или дома, плажа или празник. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Girth на половината - ГИРТ за колк - Должина - inseamxs 26 43 3/4 - 13 1/4 - 3 1/8s 28 45 5/8 - 13 3/4 - 3 1/8m - 29 7/8 - 47 5/8 - 14 3/8 - 3 1/8 L 33 1/8 - 50 3/4 - 15 1/8 - 3 1/8xl 36 1/4 - 53 7/8 - 16 1/8 - 3 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за печатени чипка на чипка, со средно издигнување на еластична половината, шорцеви на плажа 100% рајон. Увезени. Чипка на чипка. Среден пораст. Еластична половината. Shortsенски шорцеви на плажа. Машинско миење ладно.