Време и време на женски врв, големини xs-xxxl
  • Ново

Време и време на женски врв, големини xs-xxxl

DEN 280.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Времето и врвот на Peplum на Tru е совршена мешавина на симпатична и случајна. Одликувајќи се со ласкаво опуштено вклопување, со разгорен пилум полите, овој врв на текстура на слабост е облечена во облеката, така што се чувствува дополнително меко. Трим на рафлата и кратки ракави на треперење додаваат шармантно, женско чувство. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : U-Neckline. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративно копче предно; Руфл трим на половината; peplum полите. Peplum Top за жени од време и Tru.