Студената блуза со пионер на пионер со меур полите, жени
  • Ново

Студената блуза со пионер на пионер со меур полите, жени

DEN 255.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој прекрасен цветен принт на ладно рамо од пионерската жена ќе го оживува вашиот изглед секој пат. Трендиран десно со ладно рамо и меур полите за совршена количина на моден стил напред - совршен за обичен и фустан изглед! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сето тоа цветно печатење; Ладно рамо; меур полите. Пионерската жена со ладно рамо меур по полите за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.