Накитници 14K цврсто злато отворено разнобојно чиста, танзанит, сафир кристална пуфта срцеви обетки направени елементи на Вваровски
  • Ново

Накитници 14K цврсто злато отворено разнобојно чиста, танзанит, сафир кристална пуфта срцеви обетки направени

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Pori Geweler создава сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во вашата колекција. * Елегантно и убаво парче накит. Име на артикалот : Порики на накит 14 K цврсто злато отворено разнобојно, танзанит, сафир кристален пуф срцеви обетки направени Вваровски Елементи Земја на потекло : Кинески основен метал : 14К цврсто злато, кристално изработено Всваровски елементи Димензии : .4 "x .4 " Затвори : Грижа за поддршка на пеперутки : Избришете со торбичка за подароци за ткаенини вклучени информации за обетки : Запечатен цврст златен метал за да се обезбеди неговата автентичност. Оваа обетка е совршено вклопување за сите типови лобус. Оваа завршница со висок лак за обетки го прави одличен изглед за секоја пригода, обична или фенси. Пакување : Секоја обетка е спакувана во брендирана торбичка за подароци за накит Пори, што го прави ова лесен за подарок за вinesубените, Божиќ, родендени, подароци. Совршен подарок за пријател или сакана личност. Совршен начин да ја покажете својата loveубов !! Удобност вклопување : Оваа обетка е дизајнирана да се вклопи удобно и лесно да лежи на вашиот лобус, правејќи го ова производ на задоволство. Loveе ја сакате обетката, вклопете го дизајнот и ќе добиете многу комплименти на оваа уникатна обетка. Хипоалергичен : Оваа обетка е хипоалергична, олово и без никел што го прави совршено парче за оние со чувствителна кожа. Тоа нема да го претвори вашиот лобус зелен или да ја иритира вашата кожа бидејќи ова е оригинално цврсто злато. Ако имате чувствителна кожа, ќе го сакате нашиот производ 100% гаранција за задоволство! -Нашата апсолутна 100% не-прашања што не се поставени, ќе имате тотално-сака-тоа-или-ти-да-да-ќе ги добијам и гарантираат за сите пари. Сметаме дека ќе ја сакате вашата цврста златна обетка, "Сепак, ние сакаме да бидете задоволни со вашата набавка, ако има проблем со вашиот производ, би сакале шанса да го направиме тоа правилно. Ако едноставно сте се смениле во умот, Ве молиме, вратете го за целосна наплата. Тоа е едноставно. Грижа : Со цел да се обезбеди оваа прекрасна обетка да трае и неговата во најдобра состојба да го избришете производот со ткаенина ткаенина и чувајте го во кутија за накит. Пориски накит 14 K цврсто злато подложно повеќебојно повеќебојно повеќебојно Јасни, танзанит, сафир кристално пуфно срцеви обетки направиле елементи на Всваровски.