Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро лице W машинска усна, вклопува во 1997 година- Форд круна Викторија
  • Ново

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро лице W машинска усна, вклопува во 1997 година- Форд круна Викторија

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 7, мрежа, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, сребрена обработка на усна. Тоа одговара на вашата круна од 1997-2002 година Форд Викторија. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро лице w/машинска усна, вклопуваат 1997-2002 Форд круна Викторија 16 x 7, мрежа, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, сребрена обработка на лицето, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.