Трговска марка ликовна уметност оган танц платно уметност од Филип Саинте-лауд црна мат, сребрена рамка
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност оган танц платно уметност од Филип Саинте-лауд црна мат, сребрена рамка

DEN 2601.60

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „оган танц“ платно уметност од Филип Саинте-лауд црна мат, сребрена рамка : Уметник : Филип Саинте-Лауди. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.