Wynwood Studio Typography и цитати wallидни уметности платно печати „Sufe and Live Roses“ Loveубовни цитати и изреки - злато, бело
  • Ново

Wynwood Studio Typography и цитати wallидни уметности платно печати „Sufe and Live Roses“ Loveубовни цитати

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Смејте се и во живо рози, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема . Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација . Дизајн на типографија со цитати за loveубов и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност . Одржлива и пријателска за шумите . Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.