Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 1998- Dodge Durango 8Cyl 6Cyl 5.2L 4,7L 5,9L 3,9L левиот возач или десниот патник продаден индивидуално
  • Ново

Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 1998- Dodge Durango 8Cyl 6Cyl 5.2L 4,7L 5,9L 3,9L

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специфит на производи : Директен тип на фитмамент : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Type : Lift Gate Lower Mount Style : Заробена топка Горна монтирање Стил : Заробена топка гас Наполнета : Дадем должина : 23,8 in. Компресирана должина : 16,48 in. Вметнат дел број : SG214018,4290 Warranty : 1 -Мајно неограничено -километража гарантирана од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување -производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtion или Right Dodge98-2001 Durango base2000-2003 Durango R/T98-2003 Durango SLT99-2000, 2002-2003 Durango SLT Plus2000, 2002-2003 Durango Sport2003 Durango SXT Infchange Sents број : SG214018,4290.