Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power за - Lexus SUV пред лево
  • Ново

Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power за - Lexus SUV пред лево

DEN 720.96

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power For Lexus ES300 2003-2002, RX330 2006-2004, RX350 2009-2007, RX400 H 2008-2006 FRONT лево (без мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите на прозорецот на Altus Altus Altus Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена OE дизајн до ОЕ дизајн Подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . предно лево. Одговара Изберете : 2004-2009 Lexus RX 2002-2003 Lexus ES и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.