Спиење на кратки ракави за новороденчиња Мини Маус за новороденчиња, со големина на кратки ракави за девојчиња, големини од 12 метри-4Т
  • Ново

Спиење на кратки ракави за новороденчиња Мини Маус за новороденчиња, со големина на кратки ракави за девојчиња,

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете забавно време на спиење во овие разиграни пижами инспирирани од Мини Маус! Изработени во супер-мек 100% памук, овие PJs исто толку удобни колку што се слатки. Еден дел. Вратот на екипажот. Поштенски фронт. Ребрести манжетни. Печатење на сите. © Дизни. Сите права се задржани . памучните PJ не се отпорни на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Мини глушец ќебе пижами за девојчиња за новороденчиња и мали деца.