Умбро лого момчиња кратки ракави v-врат Jerseyерси xl
  • Ново

Умбро лого момчиња кратки ракави v-врат Jerseyерси xl

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашата спортска спортска starвезда ќе биде удобно подготвена за неговата омилена спортска игра во овој фудбалски дрес од Умбро. Од игралиште до фудбалско поле, овој врв на Jerseyерси со кратки ракави ќе го задржи кул и удобен преку секоја активна задача. Стилиран со удобно вклопување, основно V-вратот и логото на Umbro, детали за еден спорт, за спортски изглед, овој атлетски врвен парови со цврста боја со што било од џогери до шорцеви од активна облека и патики за разноврсна абење. Umbro Logo Boys краток ракав v-врат Jerseyерси xl.