14К бело злато заоблени рамни обетки - жени
  • Ново

14К бело злато заоблени рамни обетки - жени

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

14К бело злато криви рамни жици обетки - жени. Исклучителните дизајни направени за да се тантализираат модните сетила, овие обетки кои се движат од скромни до апстрактни, без сомнение, ќе ја поттикнат вашата гардероба со зовриен здив на модна инспирација. Било да е тоа навој, тасел или обетка за капки, нашиот златен накит од 14 карати ќе ве натера да излезете од толпата со луксузна брилијантност. Ако имате страст кон модата, овие обетки се мора да ги поседувате за вашата колекција. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к бело злато. Бела златна боја. Цврсто злато. Уво-жица. Капка обетки. Без камен. Возрасни/постари/тинејџери. Жени (женски).