Светло -кафеаво фразно крзно луксуз фрли 80in 110in
  • Ново

Светло -кафеаво фразно крзно луксуз фрли 80in 110in

DEN 1039.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање/ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на нечиј сон. Додадете посебен допир на текстура и удобност во вашиот простор за живеење со овој дизајнер Фрост Минк светло кафеаво флукс луксуз. Создадете и уживајте во вистинскиот изглед без да им наштетите на животните! *Рачно изработено во САД *Боја : Браун *Содржина на ткаенина : 100% акрилик *Реверзибилна *Задна страна : Совпаѓање на цврста боја светло -кафеава фраузна луксузна фрлање 80in x 110in.