И машка егзил кошарка шорцеви, до 2xl
  • Ново

И машка егзил кошарка шорцеви, до 2xl

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Излезете во удобност со овие и 1 машки кошаркарски шорцеви. Овие лесни шорцеви за кошарка се карактеризираат со странични панели со мат. Овие и1 шорцеви се дизајнирани со еластичен половината на преклопување и прилагодливо влечење за додадена удобност. Тие исто така имаат дарежливи џебови на странични панели за складирање, 12 "Inseam за опсег на движење и автентична кошарка за перформанси, за забава на теренот. Овие и1 шорцеви се нудат во најразлични бои и големини за пожелно вклопување. 100% Полиестерска ткаенина. Истегнување и влечење на половината на половината. 12 "Inseam. Лого на странична панел и лево полите.