И активни машки 13 француски кошаркарски шорцеви, до 5xl
  • Ново

И активни машки 13 француски кошаркарски шорцеви, до 5xl

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од подигање игри до патување топка, а 1 машки француски тери шорцеви ќе ви помогнат да достигнете друго ниво на перформанси. Направени од 100% полиестер француски Тери, овие шорцеви се крајни во удобно атлетско работење. Шорцевите се карактеризираат со еластична лента за половината со вграден прилагодлив влечење за безбедно вклопување за време на дури и најинтензивната вежба. Доволно издржлив за употреба на сезони, а 1 шорцеви ќе ви имаат победнички игри за наредните години. Дури и ако кошарката не е ваш стил, нашите атлетски шорцеви нудат целосен опсег на движење што ги прави идеални за секаков вид физичка активност или спорт. Функционални џебови на странични панели обезбедуваат дека никогаш нема да мора да се грижите за вашиот телефон или паричник во салата. 100% полиестер француски тери . џебови на странични панели . влечење на половината.