Goplus Amp Electric Push Push Codn Cornered Corner со црвена торба со трева
  • Ново

Goplus Amp Electric Push Push Codn Cornered Corner со црвена торба со трева

DEN 2472.80

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали барате трева за трева за тревникот во дворот? Косилка за трева со три нивоа на прилагодлива висина е лесна за работа. Со торба за собирање за да го одржите тревникот чист, ергономската кривина рачка обезбедува поприроден, удобен зафат. Големите моќни косили можат да го исчистат вашиот двор побрзо. Големите тркала можат да се прилагодат на различни височини и полесно да се движат. Не двоумете се да го купите сега прилагодување на висината- 3 поставки, со висина на сечење од 10,5 ''/16.5 ''/22.0 ''. Ергономската кривина рачка обезбедува поприроден, удобен зафат. Компактниот дизајн е лесен за маневрирање и зазема помалку простор за складирање. Лесно копче за притискање; Нема неуредни масла или бензин. Тешкиот врвен трева лесно се одвојува за удобно отстранување. 12 засилувач, електричен мотор за брзо и ефикасно косење на тревникот. 5,5 големи тркала. Рачки за преклопување за компактно складирање. Затворете се до сечење на работ за почиста работа. Материјал : челик + пластика. Тежина : 15,5 фунти. Капацитет на тежина : 19 bs. Големина на производот : 15.5''x43.5''x37.0 '' (L X W X H). Напон /фреквенција : 120 V /60 Hz. Внесување на моќност : 1200 W. Без брзина на оптоварување : 3000rpm. Ширина на сечење : 14 ''. Поставки за висина : 1.02 '' /1.61''/ 2.20 ''. Капацитет на трева : 8 американски гал. Должина на кабелот : 14 ''. Пакет вклучува : . 1 x косилка за трева. 1 x трева кутија.