Northpoint Full или Queen Nordic Reversable ќебе, секој
  • Ново

Northpoint Full или Queen Nordic Reversable ќебе, секој

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова ќебе нуди дарежлива големина на целосна кралица за да додадете дополнителен слој на топлина во која било просторија. Пријатната кадифена обвивка, свртувајќи се кон топлото руно од Бербер, ќе додаде топлина во секоја просторија оваа сезона. Поставете го расположението за зима со нашата колекција на дизајни за печатење Fairisle. Машинска миење за лесна нега. Нордиско нејасно ќебе : Топла реверзибилна Бербер реверзибилна кадифена боја на кадифето, расположението оваа сезона со Fairisle Designsoffering Колекција на Fairisle Matchers Sextra слој за време на Winter Decorate секоја просторија со оваа пријатна лента за кожни ремени за кожни ремени, за да се даде лесен подарок за подароци, што може да се изработи за лесна грижа 100 проценти Полистер.