Впечатоци модерна геометриска, килим на Трелис, 6 '4'
  • Ново

Впечатоци модерна геометриска, килим на Трелис, 6 '4'

DEN 639.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнете го изгледот и чувството на која било просторија со килимот на Лутана модерна затворена област. Високо разноврсната шема на мароканските шари создава импресивен приказ на стилска раскош што ќе се координира без напор со постојниот декор. 100-процентната полипропиленска база и добро изработената поддршка на јута се доволно цврсти дури и за најтешко зачестените области од вашиот дом. Лутана може да се пофали со дебелина на килим од 0,39 инчи (10мм) за да создаде меко чувство под нозете што е идеално за секојдневна употреба. Изберете од асортиман на правоаголни големини и опции за боја. Долготрајната поддршка на јута (препорачана подлога за килим). Совршено за области со голем сообраќај како дневни соби, трпезарии и канцелариски простори. Наизменично високо-ниско висина на купот го потенцира изработениот дизајн. Областа е анти-статички, ретардант на пожар, монтирано и хидрофобни. Сите делови од овие производи се овластени OEKO-Tex. Земја на потекло е Турција. Грижа : Редовно вакуум и самото место чисто доколку е потребно. Користете правосмукалка без четка за тепачка, бидејќи може да предизвика оштетување на наизменичната висина на купот . Димензии : 2 'широк x 3' long4 'широк x 6' долг 5 'широк x 8' long6 'широк x 9' долг 8 ' широк x 10 'долг.