Универзитет во Оклахома 4'x6 'килим
  • Ново

Универзитет во Оклахома 4'x6 'килим

DEN 3359.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килими со ултра плишани подрачја 4'x6 'нема да остават сомнеж за тоа за кого ќе се вкорени на ден на игра! Поддршката што не е на лизгање одржува килим. Направено од 32 унца најлон тепих, кој се чувствува одлично на нозе. Chromojet отпечатен во живописни вистински тимски бои. Чистењето е ветер, само редовно вакуум. Одлично за простории за игри и човечки пештери! Лиценцирани производи.