Без граници со кратки ракави издолжени мета
  • Ново

Без граници со кратки ракави издолжени мета

DEN 256.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Барате удобна мета што оди со сè? Проверете ја оваа издолжена маица на мажите од без граници. Има збир на кратки ракави за да ве олади кога температурите се зголемуваат и лесно одговара за да ве одржува удобно од ден на ноќ. Пар со фармерки и патики за стилска секојдневна облека. Јака на екипаж. Кратки ракави. Повлечен стил. Лесно вклопување. Hi-lo Curved полите. Џеб на градите. 100% памук. Работи голема - големина надолу. Машинско миење ладно, измијте со слични бои или одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.