Графички мета за мажи на Сонцето за мажи
  • Ново

Графички мета за мажи на Сонцето за мажи

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте се во корените на карпата со графички мета „Машка Сонце“. Овие опуштени вклопувања, 100% памучни маички се носат на легендарната компанија Мемфис која започна рокенрол и го донесе звукот на Америка во светот. Пар со јакна од Ли тексас за да го остави бунтовниот дух. Редовно вклопување. Екипаж. Краток ракав. Екран печатен графички. Супер мека плетена ткаенина. 100% памук. Стил #112349836. © 2023 Sun Label Group, LLC.