Jordорда Гроздобер машка маичка во боја на Арон
  • Ново

Jordорда Гроздобер машка маичка во боја на Арон

DEN 351.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убав, обичен стил никогаш не старее. Со класично екипаж и врежано лого, ова гроздобер џемпери на Jordorache нокти разноврсен поглед за време на викендот. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. приближно. Должина од рамо до полите : 28,5 ". Опуштено вклопување; стил на пуловер. Екипаж. Вметна лого на градите. Долги ракави. Поладен од кога било : логоманија е предна и центар со ретро-инспирирани врежани детали. 60% памук/40% полиестер . Машински печење. Увезено. Машка џемпер за бои за пулвер од Jordордаче гроздобер.