Без граници машко и големо машко руно качулка
  • Ново

Без граници машко и големо машко руно качулка

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова без граници од руно худи ќе ви биде омилен за излегување или само да се разладува низ куќата. Мека ткаенина од руно и опуштено вклопување ја прават оваа качулка пријатна како и секогаш. Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : прикачен аспиратор. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : долги ракави. Џебови : џеб од кенгур од предната страна. Карактеристики : мека, руно ткаенина; ребрести манжетни и половината; сите печатени или цврсти бои. Мека руно качулка за мажи од без граници.