Време и време на пристрасност на жената
  • Ново

Време и време на пристрасност на жената

DEN 312.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Излегувам? Облеката за пристрасност на времето и Tru's Bias е луксузен изглед што ќе го сакате. Без напор, со свилен-меко чувство и стил на пулвер, овој фустан за лизгање го прави лесно да се подготви. Стилот со средна должина има ласкава V-вратница, страничен отвор за лесно движење и прилагодливи ленти за прилагодливо вклопување. Облечени со накит и потпетици или се обидоа со патики и тексас јакна, овој фустан брзо ќе ви стане фустан. Само на. Материјал : 52% полиестер/48% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина S. одговара : опуштена. Должина : 40" Долга од центарот на големината S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; обликување пикадо во биста; Страничен пресек на полите. Onsенската пристрасност го намали фустанот за лизгање од време и TRU.