Уникатни поговори за женски ракав Sweatheart јака затегнат молив мини фустан
  • Ново

Уникатни поговори за женски ракав Sweatheart јака затегнат молив мини фустан

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој фустан има мала еластичност да ви одговара добро и е удобно. Повод : Коктел, свадба, собирање викенд, датира, Денот на вineубените, итн. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8.9 ", Градите : 31 7/8 инчи, половината : 23 1/4 инчи, колк : 36 5/8 инчи, тежина : 125 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - - Girth на градите Girth girth колк ширина на рамото - - Должина Должина на ракавот 33 1/8 26 3/8 35 7/8 14 1/8 - 34 1/8 - - 16 1/8s 35 - 28 3/8 37 3/4 - - 14 5/8 - 34 5/8 16 1/2m - 37 - 30 3/8 39 3/4 - - 15 35 1/8 16 7/8 L 40 1/8 33 1/2 42 7/8 15 7/8 - 35 3/4 - - 17 3/8xl 43 1/4 - - 36 5/8 46 1/8 - - 16 5/8 - 36 1/4 17 3/4 • Мерењето на должината е од рамо до пом. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски јака од молив со молив со молив, морнарица сина l 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Есен/зима. Редовно вклопување. 3/4 ракав. Машинско миење ладно со слични бои.