Без граници на помлад фустан од половината
  • Ново

Без граници на помлад фустан од половината

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земете на пролет со нашите омилени без граници, јуниорите го испуштија фустанот за трепет ракав! Овој фустан се одликува со замолчен каросерија, централна предна вратоврска и ракави на треперење. Достапно во четири забавни модни отпечатоци, овој фустан ќе биде совршен нов додаток на вашата гардероба! Спарете го овој фустан со вашите омилени клоци или сандали и тексас јакна за совршен изглед на топло време. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : душо врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; вратоврска од предната страна; Сместена каросерија. Замачкан фустан од половината за жени од без граници.