Уникатни поволни цени за женски цветни ресички вратоврски на вратот Руфле Раслеа мини шифон фустан
  • Ново

Уникатни поволни цени за женски цветни ресички вратоврски на вратот Руфле Раслеа мини шифон фустан

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствени договори за цвеќиња од цвеќиња од цветна врата 3/4 3/4 Руфл ракав Мини шифон фустан : вратоврска и облик на а-линија за да се истакне фигурата, овој елегантен фустан е завршен со еластични манжетни за додадена софистицираност, совршен за тинејџери, девојчиња и јуниори. TASSELS вратоврска. Врза на вратот. 3/4 ракав на руфли. А-линија. Цветен принт. Еластична половината. Еластична манжетна. Над коленото. Целосно наредени. Повод : викенд, шопинг, кафуле, одмор, датира, собирање, забава, канцеларија, дневно носење, секојдневно, итн. Машинско миење ладно внатре со слични бои. Моделот носи во големина XS. Големина - Grath на градите Girth Girth Вкупна должина 36 5/8 26 3/8 - 34 1/4s - - 38 5/8 28 3/8 34 5/ 8м - 40 1/2 30 3/8 35 L 43 3/4 33 1/2 - - 35 3/8xl 46 7/8 - -36 5/8 - 35 7/8.