Машки не'рѓосувачки челик и сина IP зачукана завршна лента - Менс прстен
  • Ново

Машки не'рѓосувачки челик и сина IP зачукана завршна лента - Менс прстен

DEN 223.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Задебелена, примамлива и машка, овој машки не'рѓосувачки челик и сина IP зачукана завршна група е тука за да остане. Координирајте го овој прстен за изјава за мажи во вашата гардероба за да ги подобрите сите лични карактеристики! Неговиот дизајн вклучува стимулативна шема на бои со два тона со сребрен тон центар и сини IP рабови. Дополнителни детали како зачукуваниот центар и акцентите на челичните завртки го комплетираат овој доминантен моден прстен за мажи. Занесете се со ексклузивниот мулти-финиш на овој бенд, кој е и висок полски и сатен. Машки не'рѓосувачки челик и сина IP зачукана завршна лента. Задебелен прстен за модни изјави; Трендовски накит што може повторно да се носи време и време. Мулти-финиш; Високиот полски и сатенскиот финиш обезбедува контрастен изглед. Прецизни детали; Акценти на зачукуван центар и сребрен тон; боја со два тона; Сина IP. Силен метал од не'рѓосувачки челик; Хипоалергичен и отпорен на опаѓачки.