Miaенски Карат Карат Т.В. Црно-бело бело-бел дијамант Стерлинг Сребрен дводелен невестински сет на Хало
  • Ново

Miaенски Карат Карат Т.В. Црно-бело бело-бел дијамант Стерлинг Сребрен дводелен невестински сет на Хало

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако барате прстен за ангажман во стилот на гроздобер и опсег за појавување, тогаш изберете го овој комплет за невестински хало-хало на Miabella Diamond 2-PC. Изработено во светло сребро, во овој уникатен сет се одликува со принцеза, девет кружни, црни дијаманти поставени од измет и 16 дијаманти поставени со отворено (H-I-J, I3) со детали од Милграјн. Полиран до брилијантност, овој волшебно сет на невестински прстен ќе ги долови најубавите спомени. Направено во сребро. 5/8 CT T.W. Дијамант. Дијамант сечење : принцеза и круг. Боја на дијаманти : црна и х-и-j. Јасност на дијаманти : I3. Простори и песни поставени камења. Бенд со : 3,5мм. 2-парчиња Хало невестински сет. Април Април. Невестински прстен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.