Мојот херој академија јуниори чиби графички мета со кратки ракави, големини XS-3XL
  • Ново

Мојот херој академија јуниори чиби графички мета со кратки ракави, големини XS-3XL

DEN 480.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бандата е сè тука! Дружете се со омилената екипа на аниме херој со оваа графичка мета „Мој херој академија“! Идеално за секој обожавател, оваа опуштена мета е направена во 100% памук, така што се чувствува супер меко до вашата кожа. Трендовски графички стил на чиби е супер симпатична и сигурно ќе шири насмевки каде и да одите. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. © Мој херој академија, сите права се задржани. Мојот херој академија Чиби графички мета за јуниори.