Нема граници на секојдневна маица на Јуниори со долги ракави
  • Ново

Нема граници на секојдневна маица на Јуниори со долги ракави

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секојдневно е нешто што никогаш не го сметаме здраво за готово .. тоа е градежен блок на толку многу спектакуларни облеки. Поставете го, облечете го за дополнителна топлина на Let It Stony Some .. Изборот е ваш. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Pебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка ткаенина. од без граници.