Без граници на ракав за капаче за капаче на јуниор
  • Ново

Без граници на ракав за капаче за капаче на јуниор

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој без граници на ракав за ракав од чипка е супер симпатичен и многу разноврсен! Врвот е изработен од дрес на Рејон Спан и е многу удобно за носење. Изгледа одлично над фармерки, хеланки и тексас. Овој врв е достапен во 4 бои. Без граници на ракав за капаче на капаците на јуниорите со ракав за вратот.