HD DTV жилет тенка антена
  • Ново

HD DTV жилет тенка антена

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бесплатно за живот - никогаш повеќе не плаќајте кабел или сателит за телевизија! Можете да ги добиете сите локални кристално чисти канали апсолутно бесплатни! АНТ-13 може да ги повлече сите ваши локални вести, временски услови, ситкоми, деца и спортско програмирање без месечен договор или сметки. Само приклучете го и поврзете се со вашата телевизија и оставете ја антената да ја заврши целата работа. Прием за висока дефиниција. Антената собира локални ТВ канали што се емитуваат во 1080p, 1080i и 720p HD резолуција, дозволувајќи им на сопствениците да гледаат канали на нивните HDTV во зачудувачки детали, живописни бои и остар контраст.hd/dtv брич тенка антена* поддржува HD/DTV/UHF* HDTV 1080 P, 1080i, 720p Поддршка* Мулти-насочен дизајн за оптимален сигнал од сите насоки* Вклучува 10 ft. Коаксијален кабел* Вклучува сврзувачки елементи за вшмукување за лесно поставување и поставување* Опсег на фреквенција : 470-860 MHz* Добивка : 5 d B* Импеданса : 75? : 10.5x11x1.5 UNIT Големина : 8x8x0.1 UNIT Тежина : 0,55 lbsitem Димензии : 8,00 "x 8,00 " x 0,10 "Тежина на ставка : 0,55 bs QFX HD/DTV Razor Thin antenna.