Заменска поддршка за поддршка на Altus Automotive Glass Glass Set Замена за Chevrolet Suburban 2006-2000, Tahoe 2006-2000
  • Ново

Заменска поддршка за поддршка на Altus Automotive Glass Glass Set Замена за Chevrolet Suburban 2006-2000,

DEN 558.88

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Натпревари или го надминува оригиналниот дизајн на ОЕ. Инструкции за лесно инсталирање - DIY. Материјалите со висока јачина спречуваат корозија и го намалуваат упад на прашина. Сите единици циклус тестирани за да обезбедат квалитет и перформанси. Ограничена гаранција за живот. Замена за : Cadillac Escalade 2000, Escalade 2006-2002, Escalade ESV 2006-2003, Escalade Ext 2006-2002, Chevrolet Suburban 1500 2006-2000, Suburban 2500 2006-2000, Tahoe 2006-2000, GMC Yukon 2006-2000, Yukon xl xl 1500 2006-2000, Yukon XL 2500 2006-2000. Референца : 4185; SG330025. Автомобилските производи Altus се поддржани со ограничена гаранција за живот.