Мек зафат алуминиум што може да се повлече, сребро
  • Ново

Мек зафат алуминиум што може да се повлече, сребро

DEN 239.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ножот со мек зафат на алуминиум има трајно, лесен алуминиумски куќиште и мек зафат отпорен на лизгање. Три дополнителни лопати се вклучени во внатрешниот простор за складирање. Нож со мек зафат на алуминиум : Трајно, лесен алуминиумски куќиште. Мек зафат отпорен на лизгање. 3 дополнителни лопати складирани во внатрешно складирање. 3-позиција што може да се повлече. 85 % алуминиум, 10 % пластика, 5 % јаглероден челик.