Лосион за одбрана на чешање од curel за унис - лосион на Оз
  • Ново

Лосион за одбрана на чешање од curel за унис - лосион на Оз

DEN 172.64

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ребалансираат четири компоненти на здрава кожа : нивоа на керамид, нивоа на p H, нивоа на влага и промет на клетката. 90% од жените забележале забележително подобрување на нивната кожа во текот на една недела. Тестирани без мирис, дерматолог и алерголог. Тестиран педијатар, доволно нежен за бебињата. Ребалансираат четири компоненти на здрава кожа : нивоа на керамид, нивоа на p H, нивоа на влага и промет на клетката.